atv Canlı Yayın | Live TV

ATV, Türkiye'nin önde gelen özel televizyon kanallarından biri olarak 12 Temmuz 1993 tarihinde Dinç Bilgin tarafından kurulmuştur. Günümüzde Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. ATV, dizi, haber, yarışma ve yaşam konulu programlarıyla geniş bir izleyici kitlesine hitap etmektedir.

Kanalın geçmişi 2000 yılına kadar Medya Holding'e, ardından 2002'de Ciner Medya Grubu'na ve 2005'te yeniden Turgay Ciner'e kiralanması ve satın alınmasıyla şekillenmiştir. 2007'de TMSF'nin gerçekleştirdiği ihale sonucunda Turkuvaz Medya Grubu'na satılmıştır.

ATV, Türkiye genelinde olduğu gibi Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Asya'da da geniş bir yayın ağına sahiptir. Kaliteli yayınları ve çeşitli programlarıyla dikkat çeker.

Kanalın ana haber programı ATV Ana Haber, Türkiye ve dünyadaki önemli gelişmeleri sunar ve Cem Öğretir tarafından sunulur. Ayrıca, Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, cinayet ve kayıp olaylarına dair detaylı araştırmalarıyla dikkat çeker. Kim Milyoner Olmak İster? ise popüler bir yarışma programıdır. Esra Erol'un sunumuyla yayınlanan program da izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

Atv'de yayınlanan güncel diziler arasında "Ben Bu Cihana Sığmazam", "Kuruluş Osman", "Aldatmak", "Ateş Kuşları" ve "Kardeşlerim" gibi yapımlar bulunmaktadır.

We have detected an adblocker in your browser,
please consider supporting us by disabling your ad blocker.