dmax türkiye live

Dmax, 17 Mart 2018 tarihinde "Benim kanalım. Benim Alanım" sloganıyla Türkiye'de yayın hayatına başlayan bir televizyon kanalıdır. Bu kanal, Amerikan küresel medya ve eğlence devi Discovery Communications şirketi tarafından kurulmuş ve yönetilmektedir. Discovery Communications, 2018 yılında Ocak ayında Türkiye'de faaliyet gösteren NTV Spor'u satın alarak, aynı tarihte saat 22:30'da NTV Spor'un kapanmasının ardından Dmax'ı aynı frekansta yayınlamaya başlamıştır.

DMAX, kendine özgü bir konseptle, NTV Spor'un tam tersine, belgesel, yaşam tarzı ve eğlence içerikli programlarla izleyicilere hitap etmektedir. Kanal, geniş bir izleyici kitlesine seslenen çeşitli programlarıyla dikkat çekerken, yayın akışında yer alan içeriklerle izleyicilere farklı bir televizyon deneyimi sunmaktadır.

Discovery Communications, DMAX aracılığıyla Türkiye'deki medya sektörüne iddialı bir giriş yaparak, dünya genelinde 220'den fazla ülkede faaliyet gösteren ve üç milyar aboneye ulaşan dev bir medya şirketinin bir parçası olmanın getirdiği güçlü altyapı ve deneyimle, izleyicilere çeşitli içerikler sunmaya devam etmektedir. DMAX, geniş program yelpazesiyle Türk izleyicilerine farklı ilgi alanlarına hitap eden eğlenceli ve bilgi dolu bir televizyon deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

We have detected an adblocker in your browser,
please consider supporting us by disabling your ad blocker.